Raspberry Jalapeño - 1 gallon - 1 unit case
Raspberry Jalapeño - 1 gallon - 1 unit case

Raspberry Jalapeño - 1 gallon - 1 unit case

Regular price $45.00
Unit price  per 

Raspberry meets jalapeño and they fall in sweet, fiery love.
Don’t fret if you fear a spicy smear;
I’m the perfect mix of sweet and spice and everything nice — a flavorful jelly for your belly.

 

This spread pairs well with cheese, biscuits, and chicken. 

 

*Contains - Raspberries, Sugar, Jalapeño Peppers, Fruit Pectin, Thai Chili, Citric Acid.